Category

Reklaam

Category

Loosi võitjad selgunud! Jaga maitsvaid ideid ja võida Lego Duplo!

Koos perega kokkamine on hea võimalus õpetada lapsele tervislikkutoitumist.
Koos perega kokkamine on hea võimalus õpetada lapsele tervislikkutoitumist.

Woop-woop…parramparraaa! Selle nädala loosiratas valis välja 2 auhinda. Eveli T ja Merle Torim. Võtke meiega ühendust mariaveike@gmail.com

Tervislikkus/tervislik toit on väljend, mida kuuleme igal sammul. Paljud vanemad tahavad üha enam, et nende lapuskeste toidulaud oleks mitmekülgne ja pakataks vaid tervislikest toiduainetest. Igal perel on selleks omad trikid ja nipid, et laste toitumine oleks võimalikult rikkalik ja põnev.

Siinkohal ootakski häid ja järele proovitud retsepte või ideid, nii videotena, piltidena, veebilinkidena ning niisama postitustena, postitades need allolevasse kommentaariumisse.

NB! Loomulikult premeerime vastanuid loosiratta valikul vahvate Lego Duplo komplektidega (seekord 2komplekti). Lahkelt võid mängu ka jagada 🙂

 

 

 

Vaata ka eelmise nädala teemasid:

  1. Nädala teema: ARENDAVAD TEGEVUSED JA MÄNGUD (VÄIKE)LAPSEGA.
  2. Nädala teema: MILLISED ON TEIE PERETRADITSIOONID?

Eesti turule on jõudnud uued, armsad ja praktilised tekkloomad Zoobies!

Mis on tekkloom?

Tekkloom on kaisuloom, mis erineb taolistest kaisuloomadest eelkõige oma fuktsionaalsuse poolest.

Armsa väljanägemisega loom peidab endas mugavat patja ning sooja fliistekki. Kuna tegu ei ole lihtsalt pehme mänguasjaga, võidab ta nii laste kui ka nende vanemate südamed, kuna on lapsele huvitavaks tegevuseks ning vanematele abistavaks reisikaaslaseks, kui laps peaks ära väsima.

Zoobie on praktiline kaaslane nii väljasõitudel kui ka puhkehetkel. Zoobied loodi USA-s kahe venna poolt, kes soovisid luua lastele midagi sellist, mis oleks üheaegselt nii lõbus, innovatiivne kui funktsionaalne.

Tegemist on meie turul unikaalse tootega, mis kujutab endast pehmet mänguasja, kuid eristub taolistest toodetest oma funktsionaalsuse poolest. Toodet saab kasutada nii mängimiseks kui magamiseks.

Toote suureks plussiks on nende lastesõbralikkus – Zoobied on TIA liikmed. TIA on USA mänguasjade assotsatsioon, mille liikmed on mänguasju tootvad ettevõtted, kes panustavad eelkõige mänguasja turvalisusele ja kvaliteedile.

Zoobied on võitnud kümneid erinevaid auhindu USA-s, sealhulgas innovatsiooni- loovuse- ja parima reisikaaslase tiitli. Tooted jagunevad kahte suurus- ja vanuserühma, mille teki mõõtmed on: a) Beebi Zoobie (76cm * 60cm ) – mõeldud eelkõige 0-2 aastastele b) Zoobie (112cm * 86cm ) – mõeldud eelkõige vanematele kui 0-2 aastased aga testid on näidanud, et sobib ka noorematele.

Kuigi Zoobie kollektsiooni valikusse kuuluvad erinevad lastele tuttavad loomad, alates kodustest kassidest, lammastest, lehmadest kuni eksootiliste krokodillide ja jõehobudeni välja- saab Eestis hetkel valida 8 erineva eksootilise looma vahel. Kindlasti on valik laienemas ja ka meile tuttavad kodused loomad saavad olema esindatud.

Nüüd pakume e-poest tellijatele võimalust muuta Zoobie tekkloomad veelgi

Mõnus kingitus katsikuks.

isikupärasemaks. Nimelt on võimalik tekile tikkida lapse nimi, pühendus vms, kellele toode mõeldud. Ideaalne kingiidee katsikuks, sünnipäevaks, peagi saabuvaks jõuluks! Hea mõte on mänguasi alles jätta, kui laps juba suurem on, kuna see on meeldejääv mälestus lapsepõlvest ning miks mitte seda järgmisele põlvkonnalegi alles hoida.

Tule tutvu toodetega meie e-poes www.lelufarm.ee Külasta ja liitu ka meie Facebooki lehega.

Toode on mõeldud kõigile lastele ja nende vanematele, kes hindavad lelu mitmekülgusust, selle kvaliteeti ning pehmust.